Hea nipp

Kuidas saada Google Mapsi kaasautoriks?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google Maps pakub kõigile kasutajatele võimalust teha nende kaardi kvaliteedi parandamiseks kaastööd. Google’il on selle jaoks eraldi programm välja töötatud, millega iga huviline liituda saab. Kuidas seda teha?

Mis Local Guides programm endast kujutab?

Local Guides programm võimaldab igal kasutajal lisada kaardil olevate asukohtade pilte, ülevaateid ning uusi vaatamisväärsusi kaardile. Selle info abil on võimalik Google’il kaardirakenduses olevat infot oluliselt täpsemaks muuta ning kaasajastada.

Kohaliku kaasautorina on sul võimalik läbi eelpool nimetatud tegevuste koguda punkte, mis olenevalt tasemest annavad preemiaid.

Kuidas kaasautoriks saada?

Kohalikuks giidiks saamiseks on vajalik Google Mapsi rakenduse menüüst otsida üles „Teie kaastööd“ valik, mille alt on võimalik hakata sooritama erinevaid tegevusi.

Siitkaudu saad lisada pilte erinevate kaardil märgitud kohtade juurde ning samamoodi nende arvustusi. Lisaks on võimalik teha kaardile kantud ettevõtete kohta faktikontrolle.

Samal lehel kuvatakse ka iga kasutaja punktisaldo. Kaastööde eest on võimalik oma esimene preemia teenida alates 4. tasemest, mille jaoks on vaja korjata 500 punkti. Kokku on tasemeid aga 10 ning iga saavutamisel kaasnevad ka erineva hüved.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.