Hea nipp

Kuidas Spotify enda jaoks nutikamalt tööle panna?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Spotify üks suurimaid võlusid on esitlusnimekirjad. Võimalik on kuulata nii enda valmistatud kui ka teiste valmistatud nimekirju. On aga mõned nipid, kuidas esitlusnimekirjadega paremini majandada.

Kasuta kaustu

Kui sul on Spotify’s nõnda palju nimekirju, et nende haldamine muutub keeruliseks, siis võiks mõelda kaustade loomise peale. Kausta saab luua vajutades parema hiireklahviga esitlusnimekirja pealkirja peale. Pärast seda saab teised nimekirjad samasse kausta lisada. Seega saab näiteks luua erinevad kaustad erinevate aastaaegade jaoks või erinevate pidude jaoks.

Leia vanad nimekirjad üles

Kui oled ekslikult või meelega mõne oma lemmiknimekirja kustutanud, siis ei ole kõik veel kadunud. Minnes Spotify lehele ja valides sealt menüü “Account” on võimalik leida oma kustutatud nimekirjad ning need ka täielikult taastada.

Discover Weekly ja Release Radar

Kui su enda nimekirjad hakkavad igavaks muutuma, siis on mõistlik hakata otsima uut muusikat. Selle jaoks on Spotify loonud kaks lahendust. Esimene neist on Discover Weekly, mis soovitab uusi lugusid selle põhjal, milliseid palasid sa hiljuti kuulanud oled. Teiseks lahenduseks on Release Radar, mis soovitab nii tuntud laule kui ka täiesti tundmatuid palasid. Esimene neist on leitav oma esitlusnimekirjade juurest, teine aga uue muusika saki alt.

Taasta iTunesi esitlusnimekirjad

Kui oled kunagi iTunesi juurest Spotifysse kolinud, siis võid puudust tunda oma kunagistest esitlusnimekirjadest. Heaks uudiseks on aga see, et soovi korral saab need Spotifysse tuua. Selleks tuleb klikkida file valiku peale, sealt leida import playlist ning sealt valida iTunes.

Kasutaja salajasi nimekirju

Kui soovid, et keegi teine sinu esitlusnimekirju ei näeks, siis tasub muuta need salajaks. Seeläbi ei saa keegi teada, millist muusikat sa tegelikult kuulad. Esitlusnimekirja saab salajaseks muuta vajutades selle peale parema hiireklahviga ning valides make secret.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.