Hea nipp

Kuidas teha nii, et Chrome sisestaks veebilehtedel olevatesse kastidesse õige info?

Rubriiki toetab

Chrome pakub kasutajatele võimalust salvestada enda kohta käivad andmed ja neid erinevate vormide täitmisel hiljem automaatselt kasutada. Tihti on aga salvestatud info puudulik või poolik ja sellest on rohkem tüli kui kasu. Seepärast tasuks need üle vaadata ja korrastada, et edaspidi nende kasutamine lihtsam oleks

Seadistamine arvutis

Automaatsetes vormides kasutatavate andmete leidmiseks suundu Chrome’i seadete alla ja ava sealt täpsemad seaded päris lehe lõpust. “Paroolid ja vormid” lõigu alt leiad automaatse täitmise valiku ja selle alt omakorda näedki, mis info vormide täitmiseks on salvestatud. Vajadusel saad muuta krediitkaardi valikut ning aadressi. Viimase alt saad täiendada ka muud enda kohta käivat kontaktinfot nagu nimi, telefon ja e-maili aadress.

Seadistamine telefonis ja tahvlis

Kui soovid sama asja teha oma nutiseadmes, ava Chrome’i brauser ning paremalt ülevalt nurgast menüü (avaneb kolme täpi alt). Sealt liigu edasi seadete juurde ning leiad automaatsete vormide kohta käiva info kohe esimesest seadete blokist.

Ka siin saad samamoodi muuta ja täiendada enda kohta käivat infot või uuendada krediitkaardi andmeid.

Juhul kui sa ei soovi aga nimetatud funktsiooni üldse kasutada, siis saab seda samast menüüst ka välja lülitada. See valik toimib kõigil seadmetel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.