Hea nipp

Kuidas telefoni kaamera välk teavituste puhul vilkuma panna?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Tavaliselt annavad telefonile saabunud teavitustest meile märku helinad ja värinad. Vajadusel on võimalik nende jaoks aga kasutada ka telefoni kaamera välku. Seda saab teha nii iPhone’idel kui ka Androididel.

iOS

Kui soovid iPhone’il seda funktsiooni sisse lülitada, tuleb sätete alt suunduda General -> Accessibility menüüsse. Siit alalõigust leiab erinevaid kuulmise ja nägemise abistamiseks mõeldud erilahendusi.

Alla kerides näeb eraldi menüüsätteid kuulmise jaoks. Sealt leiab ka valiku “LED flash for Alerts”. Kui see avada, saabki nupust valiku sisse lülitada. Vajadusel saab samast kohast selle ka hiljem välja lülitada.

Android

Androididel toimib funktsiooni aktiveerimine sama loogika alusel. Siiski tuleb silmas pidada, et olenevalt tootjast ei pruugi seda võimalust telefonis üldse olla.

Peamenüüst tuleb üles otsida Juurdepääsu nimeline menüü ning sealt alt kuulmisega seotud sätted. Siit alt on võimalik kaamera välgu kasutamine sisse lülitada.

Sõltuvalt tootja kasutajaliidesest võib teavituste jaoks olla ka muid võimalusi, näiteks pakub Samsung varianti panna ekraani servad helendama teavituste saabumisel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.