Hea nipp

Kuidas vaadata nutiseadmesse laetud rakenduste ajalugu?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google Play ja Apple’i rakendustepoed salvestavad kasutajate poolt alla laetud rakenduste ajaloo. Tänu sellele saad näha, milliseid rakendusi oled läbi aegade kasutanud ning saad vajadusel otsida oma lemmikuid mugavalt ühest nimekirjast.

Google Play pood

Androidiga telefonide omanikud saavad oma rakenduste ajaloole ligi Play poe rakenduse kaudu. Sealt on tarvis valida ülevalt vasakult avanevast menüüst „Minu rakendused ja mängud“ valik.

Selle all kuvatakse värskendamist vajavaid rakendusi, kuid lisaks selle on seal ka muid valikuid. Ülemisest nimekirjast saab avada „Kogu“, kuhu ongi talletatud kõik aja jooksul kasutatud rakendused.

Nimekirjas kuvatakse vaikimisi rakendusi ajalises järjekorras, ehk kõige vanemad on nimekirja lõpus. Vajadusel saab valiku reastada ka tähestikulises järjekorras ning neid otse nimekirjast alla laadida.

Apple App Store

iPhone’i ja iPadi omanikud saavad rakenduste ajalugu samuti näha poe äpist. Sealt tuleb valida oma ülevalt paremast nurgast oma kasutaja ikoon, misjärel avaneb seadete menüü.

Rakendused leiab, kui minna „Purchase“ valiku alla ja sealt omakorda liikuda „My Purchases“ alla. Seejärel avanebki kõigi kasutaja poolt alla laetud rakenduste nimekiri. Valida saab rakenduste vahel, mis on olemas konkreetses seadmes või kõigi aja jooksul alla laetud äppide vahel.

App store’i rakendusi kuvatakse kasutajale kronoloogilises järjestuses. Vajadusel saab nimekirjast otse rakendusi ka oma seadmesse alla laadida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.