Hea nipp

Kuidas vaadata sõpradega Netflixi koos üle võrgu?

Rubriiki toetab

Ajal, kus soovitatakse pigem kodus olla ja inimestega kontakti vältida, on keeruline sõpradega ühiseid ettevõtmisi korraldada. Filmiõhtuid ei pea aga õnneks ära jätma, sest Netflixi saab korraga vaadata koos sõpradega erinevatest arvutitest.

Sellise lahenduse teeb võimalikuks Chrome’i veebibrauseri laiendus Netflix Party. Siin on muidugi eelduseks Chrome brauseri kasutamine ning Netflixi striimimise teenuse olemasolu. Õnneks pakub viimane ka 30 päevast tasuta prooviperioodi.

Kasutamiseks tuleb Netflixi sisse logida ning ülekannet laienduse kaudu alustada. Eraldi saab määrata, kas kõigil või ainult ülekande alustajal on õigus filmi ja seeria kontrollida (uus osa peale panna, kerida või pausi peale panna).

Laiendus genereerib seejärel lingi, mille saab teistele laiali jagada ja see on vaja sisestada Chrome’i aadressiribale. Selleks, et ühisesse jututuppa pääseda, peavad osalised oma veebibrauseris lisaks lingile ka Netflix Party laienduse käivitama. Jututoas saavad kõik osalejad oma muljeid jagada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.