Hea nipp

Kuidas WhatsApp rakendust veebibrauseris kasutada?

WhatsApp veebis

Rubriiki toetab

WhatsApp rakendus on olemas erinevatel platvormidel. Seda saab kasutada Androidi või iOS nutiseadmes ning eraldi rakendusena ka Windowsi ja Maci arvutites. Kuid arvutis kasutamiseks on olemas veel üks moodus, mis ei nõua rakenduse alla laadimist.

Nimelt on WhatsApp rakendusel olemas WhatsApp Web nimeline funktsioon. Selle abil saab oma kasutajakonto vestlused avada arvuti veebibrauseris, ilma eraldi kuskile sisse logimata. See on hea variant neile, kelle jaoks on mugavam suhelda suurel ekraanil.

Kasutamiseks on tarvis nutiseadme kaudu oma WhatsApp rakendus avada ning sealt menüüst üles otsida WhatsApp Web nimeline valik. Arvuti veebibrauseris tuleb aga avada aadress web.whatsapp.com. Sealt leiad paremalt ülevalt servast QR koodi.

Nüüd pole vaja teha muud, kui telefonis funktsioon menüüst avada ning suunata kaamera QR koodi peale, misjärel sinu vestluste aken avanebki arvutis. Isegi kui edaspidi lehe sulged ja uuesti avad, peab brauser sinu kasutajat meeles ning avab selle sisselogituna. Välja logimiseks tuleb seda teha menüüst (vasakpoolse osa ülemises osas paikneva kolme täpi alt), kus see on viimane valik.

Lisanipina on hea WhatsApp Web veebliehitseja aadress salvestada oma järjehoidjate alla – nii saad kiirelt ja mugavalt lehe alati avada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.