Hea nipp

Kuidas Windows 10 arvutis kõiki meilikontosid korraga kuvada?

Rubriiki toetab

Enamik emaili rakendusi nutitelefonides võimaldavad kuvada mitme erineva konto korraga vaatamist, kuna sedasi saab inimene kõikidest saabuvatest e-kirjadest selge ülevaate.

Gmaili kasutajatel aga arvutis sellist võimalust pole – iga konto nägemiseks tuleb see eraldi avada. Õnneks on aga lihtne viis, kuidas oma erinevaid kontosid korraga Windows 10 arvutis kuvada.

Nimelt on igasse Windows 10 arvutisse eellaetud e-kirjade jaoks meilirakendus, mis põhineb Outlookil. Selle kaudu on võimalik lisada erinevaid kontosid ning kõiki neid kuvatakse mugavalt ühes kohas. Kuid lisaks sellele saab rakenduse seadistada ka nii, et kõiki postkaste kuvatakse ühises vaates ja kirjade nägemiseks pole tarvis kontosid pidevalt vahetada.

Kui oled kõik oma meilikontod rakenduses seadistanud, ava vasakpoolselt paanilt seadete menüüd (alumisest nurgast ketta ikooni alt). Nüüd näed paremal sätteid ja seal on esimene valik “Kontode haldamine”.

Siin all näed kõiki lisatud kontosid ning eraldi valikut “Ühenda sisendkaustad”. Kui see valida, siis kuvab rakendus edaspidi kõiki kontode e-kirju ühises nimekirjas. Kui varasemalt oli vasakpoolsel paanil kõik eraldi kontod, siis peale seda jääb sinna alles ainult üks.

Kõigile kasutajatele on jäetud ka võimalus tavavaate juurde, kus kõik kontod eraldi, tagasi pöörduda. Seda saad samuti teha “Kontode haldamine” valiku kaudu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.