Hea nipp

Kuidas YouTube’i videoid sünkroonis koos sõpradega vaadata?

Rubriiki toetab

YouTube’ist leiab videomaterjali igale maitsele. Mõnikord tahaks paremaid leide ka sõpradega jagada või veel parem, neid koos vaadata. Videokeskkonda saab nautida aga ühiselt ka siis, kui sama ekraani taha pole võimalik kokku tulla.

ShareTube keskkond pakub õnneks just sellist võimalust, kus videosid saab vaadata ühiselt ka siis, kui sõbrad on parajasti teises maailma otsas.

Lehe juhised on lihtsalt. Alustuseks tuleb minna eraldi virtuaalsesse ruumi ning sellele nimi määrata, mille järgi teised oskavad seda ära tunda. Järgnevalt tuleb enda kasutajanimi sisestada.

Avanevast vaatest saab sisestada otsinguribale video lingi või otsida YouTube’i videote hulgast.

Sõprade kutsumiseks tuleb kasutada kahte varianti vaate paremal üleval nurgas, kas läbi Facebooki või Twitteri keskkonna. Viimase peale klikkides avaneb eelkoostatud teade, mida saab otse postitada, kuid sealt on võimalik ka loodud ShareTube’i toa link kopeerida ning sõpradele edasi saata.

Kõik osalejad saavad videoid lisada ning need kuvatakse järjekorras vasakul pool videot. Paremal küljel olevas aknas on võimalik aga osalejatega otse suhelda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.