Hea nipp

Lõpuks ometi: Microsoft Office’i kõiki tööriistu saab nüüd mugavalt ühest äpist kasutada

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Microsoft uuendas oma Office rakenduste paketti ning nüüd on võimalik kõiki tööriistu kasutada otse ühest Office rakendusest. Uuendus on esialgu saadaval Androididel.

Uus rakendus on olnud testimises juba eelmise aasta algusest ning beeta versiooni on huvilised saanud katsetada eelmise aasta lõpust. Nüüd on aga Microsoft ilma suurema kärata välja toonud täisversiooni.

Microsoft Office võimaldab muuta, luua ja salvestada Wordi, Exceli ja PowerPointi programmidega loodud dokumente ning annab ligipääsu ka Notes rakenduse märkemetele. Samuti on võimalik oma OneDrive pilvekonto siduda ja nii mugavalt vajadusel faile täiendada või muuta.

Lisaks eelnevale on rakenduses olemas ka Office Lens skänner dokumentide jaoks, eraldi skänner QR koodide lugemiseks ning erinevad võimalused PDF dokumentide muutmiseks.

Esialgu on rakendust võimalik aga kasutada ainult Androididel ning mobiilivaates. See tähendab, et suurematel ekraanidel pilti ekraanisuuruseks ei skaleerita ning samuti ei saa seda oma seadmes portree vaatesse keerata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.