Hea nipp

Nende nippide abil saad Play poe kasutamise veelgi mugavamaks muuta

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Kui kasutad Androidi, oled kindlasti külastanud ka Play poodi. See on koht, kust uusi rakendusi saab ning neid uuendada on võimalik. Google’i rakendustepoel on aga mitmeid kasulikke funktsioone, mida tavakasutaja ei pruugi teadagi.

Proovi enne alla laadimist

Uusi huvitavaid mänge ei pea proovimiseks alati alla laadima. Mõnede puhul on võimalik neid enne tervenisti alla laadimist ka proovida. Sellisel juhul on „Installi“ nupu kõrval veel teine nimetusega „Proovige kohe“.

Lisa rakendused lemmikute hulka

Mis siis kui leiad mõne ägeda rakenduse, aga ei saa või teha seda parajasti alla laadida? Google pakub selleks head võimalust – kasutajad saavad kõik sellised rakendused lisada soovinimekirja.

Lisamiseks tuleb rakenduse peavaates avada kolme punktiga menüüst paremalt ülevalt nurgast „Lisa sooviloendisse“ valik. Kõiki salvestastud rakendusi ja mänge näed peamenüüst Sooviloendi menüüst.

Hakka beetatestijaks

Paljud rakendused pakuvad võimalust kasutada uusimat, veel katsetamise järgus olevat beetaversiooni. Kui soovid uusimate muudatustega kursis olla ja neid katsetada, otsi rakenduse vaates vastavat infot avaliku beeta staatuse kohta. Teatud rakendused võivad kasutajal nõuda ka selle jaoks registreerimist.

Kui soovid teada, milliste rakenduste puhul aga oled juba beetatestija, ava „Minu rakendused ja mängud“ ning selle alt viimane menüü „Beeta“ kuvab iga kasutaja vastavad rakendused.

Lae rakendusel erinevatele seadmetele

Kui soovid telefonis rakendust alla laadida, käib asi lihtsalt – tuleb Install nupu vajutada ja äpp on hetke pärast telefonis.

Juhul kui aga seadmeid on mitu, võimaldab veebilehitseja kaudu Play poe alla laadimise nupp valida konkreetse seadme, kuhu seda rakendust soovitakse. Kasutaja saab nupule vajutades ilmuvast nimekirjast ise seadme valida, mis järel see nimetatud seadmesse laetakse.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.