Hea nipp

Nüüd saad Facebook Messengeri kasutada Instagrami rakenduses

Rubriiki toetab

Facebook on välja toonud uuenduse, mis ühendab kaks nende rakendust — Facebook Messengeri ja Instagrami. Edaspidi saad Instagrami-vestlusi pidada Messengeri sõnumirakenduse vahendusel.

Facebook alustas uue funktsiooni testimist juba mõni aeg tagasi ja tõi selle nüüd ametlikult välja. Asja mõte on lihtne: kasutajad, kellel ühte või teist rakendust ei ole, ei pea seda ka alla laadima, vaid saavad teistele kasutajatele sõnumeid saata. Samuti saavad kasutajad valida, millises rakenduses nad soovivad vestlusi avada.

Uuendus võimaldab kasutada veel mitmeid funktsioone: videoid saab ühiselt vaadata videokõne vahendusel; sõnumeid saab panna automaatselt kustuma, kui oled rakenduse sulgenud; vestluse sisu saad jagada kuni viiele kasutajale; kasutajad saavad värve ja rakenduse välimust muuta ning efekte lisada.

Tegu on serveripoolse uuendusega ehk kasutaja ei pea ise selle jaoks midagi tegema. Uue versiooni oled saanud siis, kui Instagrami avavaates on paremal üleval nurgas paberlennuki ikoon välja vahetatud Messengeri ikooni vastu. Sellel vajutades saab igaüks uut funktsiooni meelepäraselt seadistada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.