Hea nipp

Piletid Androidis ehk kaks head alternatiivi Apple Walletile

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Apple Wallet ehk virtuaalne rahakott iPhone’ide jaoks on suurepärane lahendus teatri-, kino-, lennu- või kontserdipiletite hoiustamiseks. Ühe liigutusega saab ekraanile kuvada oma pileti, et sellelt infot kontrollida või lasta seda näiteks lennujaama skanneril tuvastada.

Õnneks on ka Androidile loodud sarnaseid äppe, mis koguvad kokku sinu piletid ja läbipääsuload ning kuvavad neid mugavalt. Ehkki Google’il on olemas oma enda Google Wallet, ei toetata seda kahjuks Eestis seega selle pakutavatest võimalustest me siin ei räägi.

Pass2U Wallet

See rakendus koondab endasse kõik piletid, mida vajad, sorteerides need vastavalt kategooriatesse, nii et leiad need kiiresti üles. Vajutades mõne pileti puhul infoikoonile, leiad võimaluse kuvada piletit seadme lukustusekraanil, et seda näiteks lennujaamas mugav ja kiire „välja võtta“ oleks.

Samuti oskab rakendus pileteid veebis ja e-kirjades automaatselt märgata ning pakub nende lisamist nimekirja. Lisaks oskab rakendus kõikide piletite seas otsingut sooritada ning teha neist ka varukoopia Google Drive’i pilve, et telefoni vahetades piletid kaotsi ei läheks.

WalletPasses | Passbook Wallet

See rakendus oskab endas hoida ka sooduskuponge ning erinevate asutuste sooduskaarte. Rakendus teab, millal kaart või kupong aegub ning oskab sulle saata ka meeldetuletusi, et sa kõik soodukad ikka ära kasutaksid.

Samuti registreerib äpp erinevate piletite kohta kellaaja ja asukoha, seega oskab ta soovitada seda, millist piletit kuvada just õigel ajal ja õiges kohas.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses