Hea nipp

Plats puhtaks: Kuidas Twitteris kõik säutsud korraga kustutada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Twitter laseb säutse küll ühekaupa kustutada, kuid kõikide kustutamine korraga kahjuks kasutajatele saadaval pole. Õnneks on olemas spetsiaalne tööriist, mis sellises olukorras appi tuleb.

Kui palju tviite Twitter kuvab?

Oma ajajoonel on võimalik kokku näha kuni 3200 tviiti. See ei tähenda, et neid rohkem poleks, vaid kui palju rakendus neid iga kasutaja kohta näitab. Tegelikult on ka kõik vanemad tviidid tallel ning otsinguga leitavad.

Kuidas oma tviite kustutada?

Kui soovid mingil põhjusel kõik oma tviidid kustutada, saad seda teha TweetDelete nimelise lehe kaudu. Tähele tuleb panna aga eespool mainitud 3200 tviidi limiiti, mis on Twitteri poolt ette antud ning mille vastu ka muud arendajad ei saa.

TweetDelete võimaldab lisaks oma tviitide kustutamisele seada ka ajalise skaala, mille alusel edaspidi tehtavaid postitusi kustutada. Valida saab perioode nädalast kuni aastani.

Mis juhtub kustutatud tviitidega?

Kustutamine kaotab postitused sinu ajajoonel ning need ei ole enam otsinguga leitavad. Siiski säilivad tviidid Twitter andmebaasis juhuks, kui neid peaks olema vajalik õiguslikel põhjustel tulevikus kasutada.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses