Hea nipp

Praegu on Androidile tasuta saadaval üks maailma parimaid fotoäppe

Fotoäpp teeb elu hulga lihtsamaks.Shutterstock

Rubriiki toetab

Ilmselt ei mõtle paljud selle peale, et lisaks vaikimisi telefoniga kaasas olevatele albumirakendusele on saadaval ka teisi äppe, mis fotode sorteerimise ja töötlemise hulga lihtsamaks teevad.

Selle jaoks on üks parimaid rakendusi Simple Gallery Pro, mis on Play Store’ist ainult täna tasuta saadaval. Ega ka muidu see rakendus kuigi palju maksa, rahakotti peaks kergitama 0,69 euro võrra.

Olen ise Simple Gallery Pro äppi kasutanud paar kuud ja ega enam tavalise albumiäpi juurde minna ei tahaks. Esiteks teeb see fotode sorteerimise hulga lihtsamaks, sest selle äpiga saab näiteks sorteerida muuhulgas ka fotode failitüübi ja suuruse järgi. Samuti saad äpi välimust oma äranägemise järgi muuta.

Teiseks on rakendusel kaasas ka funktsioon, mis laseb kogemata kustutatud fotosid taastada. Umbes nagu arvutil on Recycle Bin.

Lisaks saab Simple Gallery rakendusega panna albumid salasõnaga lukku. Albumeid saab ka ära peita. Samuti on rakendusega kaasas fototöötluse tööriist, ehk siis eraldi äppi pole selle jaoks isegi vaja.

Ja mis kõige parem, rakendusega pole privaatsusmuret, st see ei vaja telefoni kaamerale, asukohale või internetile juurdepääsu. Luba on vaja vaid juurdepääsuks fotodele.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.