Hea nipp

Praegu saad Fitbiti tasulist teenust kolm kuud tasuta proovida

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Kui sa veel pole nutikella osas valikut suutnud teha, siis ehk suudab Fitbit sind enda poole kallutada. Nimelt pakutakse kõigile uutele liitujatele hetkel võimalust 3 kuud proovida nende tasulist teenust.

Pakkumine kehtib kõigile huvilistele, ka neile, kes juba on rakenduse kasutajad. Ainukeseks tingimuseks on see, et kasutaja poleks varem tasulist teenust kasutanud.

Mida tasuline versioon pakub?

Tasulise versiooniga saad proovida rakenduses pakutavaid treeningvideoid. Nende hulk on suur ning raskusastet on võimalik muuta vastavalt oma vajadustele ja soovile.

Eraldi kategooria on olemas ka spetsiaalprogrammidele, kus saad pühenduda mingi kindla eesmärgi täitmisele etteantud perioodi vältel. Lisaks saad kasutada mediteerimiseks mõeldud videoid või lihtsalt rahustavat muusikat kuulata.

Premium pakett lisab ka rohkem võimalusi oma une jälgimiseks. Rakendus näitab skoori 0-100 skaalal iga unetsükli kohta, võttes arvesse kogutud andmeid. Nii saad lihtsalt ülevaate oma une kvaliteedist.

Samuti saavad tasulise versiooni kasutajad kokkuvõtva raporti 30 viimase päeva kohta tellida, kus on välja toodud kõik tähtsamad näitajad, mida rakendus on kokku korjanud. Siit näed andmeid oma aktiivsuse, südametöö ja une kohta.

Kuidas prooviperioodi tühistada?

Oma kolmekuulist prooviperioodi saad igal hetkel tasuta tühistada, kuid võid jätkata ka selle kasutamist raha eest. Tähele tuleb panna, et kui sa seda enne perioodi lõppu ei tee, jätkub teenus automaatselt tasulisena. Sellisel juhul tuleb välja käia iga kuu eest 10.90 € või teha liitumine terveks aastaks, mille pealt on võimalik korraga tasudes veidi kokku hoida.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.