Hea nipp

Proovi Amazoni kaubavalikut virtuaalselt oma toas

Rubriiki toetab

Amazon on välja toonud uue funktsiooni, kus ostjal on võimalik tänu liitreealsusele enne kauba ostmist seda oma kodus proovida. Teha saab seda nii mööbliesemete kui ka väiksema elektroonika ja koduste dekoratsioonidega.

Funktsiooni saab kasutada nii iOS kui Androidi seadmetega. Apple’i nutitelefonide puhul on eelduseks iOS-i versioon 11 või uuem ning iPhone’i mudel 6S või uuem.

Androidi telefonide puhul on eelduseks versioon 7.0 olemasolu ning AR funktsiooniga ühilduvus. Selle jaoks peab olema telefonis ka Google’i ARCore rakendus, mille saab alla laadida Play poest ning mida Amazon ka esmase seadistuse käigus pakub.

Liitreaalsuse funktsiooni toimimist oma seadmes saad kontrollida siit lehelt.

Funktsiooni kasutamiseks pead olema kõigepealt Amazoni sisse logitud. Esialgu toimib see Amazon.com keskkonnas, kui oled mujale sisse logitud, küsib müügiportaal ümbersuunamiseks luba. Kasutada saab funktsiooni nii eraldi rakenduses kui brauseris.

Virtuaalsete toodete nägemiseks tuleb vajutada otsinguriba kõrval olevat kaamera ikooni, misjärel saab telefoni ekraani altservast valida „View in Room“ valiku.

Parima tulemuse saamiseks palub rakendus suunata telefoni kaamera põrandale. Tooteid kuvatakse ka muudel tasapindadel, kuid mujal ei pruugi seadme mõõtmed proportsioon olla päris esemetega.

Kaamera vaate alumiseks servas saab valida erinate tootekategooriate vahel, mida soovitaks näha. Samuti saab virtuaalset eset ümber tõsta, kui ekraanil näpuga uues kohas toksata.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.