Hea nipp

Proovi järgi: Google jagas auhindu parima disainiga rakendustele

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Google tõi avalikkuse ette need rakendused, mis on käesoleval aastal parimal viisil kasutusele võtnud nende poolt välja töötatud disainikeele Material Design.

Disainikeel on juba mõnda aega kasutusel olnud Androidi operatsioonisüsteemis ning samu põhimõtteid on Google julgustanud kasutama ka erinevate rakenduste arendajaid. Parimate tunnustamiseks ongi Google igal aastal välja otsinud need rakendused, mis kasutavad ära parimal viisil Material Design juhtnööre ja põhimõtteid.

Trip.com

Parima rakenduse universaalsuse kategoorias võttis 2019. aastal endale Trip.com. Selle abil saavad kasutajad planeerida kõike reisimisega seonduvat. Näha pakkumisi hotellidele, lendudele, rentida sõidukeid ja osta ühistranspordi pileteid.

Välja tuuakse ühtlast ja selget disainikeelt kogu rakenduse ulatuses ning julget värvide kasutust. Lisaks sellele on rakenduse sisu saadaval sama välimusega 19 erinevas keeles.

Ruff

Tegu on märkmete rakendusega, kus on kasutatud ülimalt minimalistlikku disaini. Välja tuuakse Material Design erinevate komponentide oskuslikku kasutamist, näiteks sinine hõljuv ikoon menüü valikute jaoks.

Kasutajad saavad vastavalt soovile valida tausta värvi, mis muudab toonid kogu rakenduse üleselt ühtemoodi. Samuti märgitakse ära julget fondikasutust.

Reflectly

Tegu on päeviku tüüpi märkmete rakendusega, kuhu kasutavad saavad lisada sündmusi, meeldetuletusi ja päevasündmuste kokkuvõtteid.

Google kiidab Reflectly puhul animatsioonide kasutust ning mängulist kasutust, mida on vürtsitatud kauni värvigammaga.

Scripts

Scripts rakendus võimaldab kasutajatel mängulistel viisidel ja läbi kogemuse õppida kirjutama Korea, Jaapani, Hiina ja Vene keeles.

Kasutaja saab ise iga tähemärki ise läbi joonistada ning kogu protsess on väga lihtsalt presenteeritud. Lisaks kuvatakse erinevaid parameetreid ja infot iga tähemärgi ning kasutaja kirjutamise kohta.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.