Hea nipp

Samsungi uusimate mudelite kasutajad saavad arvutiga ühendamisel lisavõimalusi juurde

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Samsung ja Microsoft teevad tihedat koostööd, et telefoni ja arvuti ühendamine oleks edaspidi veelgi lihtsam ning aitaks sujuvalt platvormide vahel andmeid liigutada. Microsoftil on selle jaoks eraldi rakendus Your Phone Companion – Link to Windows, mis toob portsu uusi funktsioone just S20 seeria ja Z Flip mudelite kasutajatele.

Windowsi uusimas versioonis (hetkel veel Insider Preview staatuses) on lisatud võimalus pilte ja teksti kopeerida otse ühest seadmest teise. Ehk kui nutitelefonis mingi lõik või tekstiosa kopeerimise käsuga salvestada, saab seda kleepida vajalikku kohta otse Windowsi arvutis.

Samuti võimaldab uuendus kasutada RCS (Rich Communication Services) tehnoloogiat ja kuvada uue põlvkonna SMS sõnumeid arvutiekraanil. Selle jaoks peab aga telefonis kasutama Samsungi sõnumite vaikerakendust. Samuti peab RCS sõnumite kasutamiseks olema ka telefonioperaatori poolne vastav tugi.

Väiksema uuendusena võimaldab Link to Windows rakendus arvutiga ühenduses olles edaspidi telefoni ekraani ka mustana hoida, et vähendada aku kulu.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.