Hea nipp

See rakendus laseb sul PDF-faile igal võimalikul viisil muuta

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Väga palju on neid rakendusi, mis võimaldavad PDF-faile mingit moodi muuta, tuntuimatest Adobe Acrobat ja Foxit Reader. Kuid paljude funktsioonide jaoks on tarvis kasutusele võtta nende puhul tasulised versioonid.

PDFill on sellisel juhul heaks alternatiiviks, kuna võimaldab faile väga mitut moodi töödelda ning enamik funktsioonidest on saadaval tasuta. Kõiki tasulisi funktsioone on samuti võimalik kasutada, kuid sellisel juhul kuvatakse programmiga töödeldud lehtedele selle vesimärk. Eemaldamiseks on tarvis hankida Pro versioon.

Programm koosneb kokku kolmest põhimoodulist Editor, Writer ja Tools.

Tools võimaldab teha lihtsamaid ülesandeid – dokumente osadeks tükeldada, neid uuesti kokku liita või keerata. Samuti saab selle abil näiteks PDF faile salvestada pildifailina, mida paljud teised sarnased programmid ei võimalda.

Võimalik on lisada PDF failidele erinevat infot nagu pealkiri autor, kuupäev või versioonnumber.

Writer lisab aga erinevaid kasulikke funktsioone faili salvestamiseks. Lisaks faili keeramisele saad seda ka lõigata, lisada ise vesimärke ning määrata dokumendile parool.

Editor võimaldab aga luua lehtedele erinevaid tabeleid ja vorme ning kommenteerida dokumentide sisu. Samuti saab faili lisada pilte ning ka ise vabakäe joonistusi luua.

Kõiki kolme moodulit saab kasutada ja alla laadida eraldi. Seepärast on osad funktsioonid Tools ja Writer programmides ka dubleeritud.

Kes aga ei soovi PDFill programme arvutisse laadida, saab neid kasutada otse ka kodulehelt. Selle jaoks tuleb suunduda siia lehele.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.