Hea nipp

Selle äpiga saad nutisõltuvust piirata igas Androidiga telefonis

Rubriiki toetab

Uus rakendus, Action Dash pakub võimalust kasutada Androidi ekraaniaja jälgimise funktsioone ka neil seadmetel, mida Google ametlikult ei toeta.

Google Digital Wellbeing ekraaniaja ja telefoni kasutuse jälgimiseks mõeldud funktsioon on kättesaadav vaid Pixel ning Android One seadmetel. Action Dash toob sarnase kasutajaliidese ja funktsioonidega rakenduse aga kõigini.

Avades äpi, näed sa selgelt, milliseid äppe oled täna kõige rohkem kasutanud, mitu korda oma telefoni lukust avanud ning palju teavitusi saanud. Libistades erinevate kuvade vahel saad vaadata kasutusstatistikat päevade, tundide või rakenduste kaupa. Rakendus võib sulle õhtuks saata ka teavituse, kus võetakse kokku päeva kasutus. Google Digital Wellbeing seda näiteks ei tee.

Ehkki Action Dash ei paku võimalust oma äppide kasutust piirata nagu Google, äpp ei viska sind näiteks sotsiaalmeediast peale teatud aja möödumist välja, annab ta mugava ja kiire ülevaate sellest, mis sind telefonis enam kinni hoiab.

Rakendus on alla laetav tasuta, lisatasu eest saab kaotada reklaamid ning mõne uue funktsioonigi, näiteks saab rakenduses kasutada tumedat režiimi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.