Hea nipp

Selle laienduse abil saad tasulise teenuse sisse logimise andmeid jagada parooli avalikustamata

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

DoNotPay, kes on valmis teinud rakenduse, mis pakub tehisintellekti põhist õigusabi, on nüüd välja tulnud uue tööriistaga. Selle abil on võimalik näiteks oma tasulise teenuse sisse logimise andmeid teistega jagada ja kasutada lasta, ilma et nad sinu parooli näeksid.

Tegu on Chrome’i veebilehitseja laiendusega ning selle saab alla laadida siit. Kui laiendus on brauserile lisatud, tuleb edasi suunduda mõne tasulise teenuse lehele, mille kasutaja sa oled. Näiteks kui kasutad Spotify teenust ja avad nende lehe, kuhu oled oma andmetega sisse loginud, ilmub DoNotPay laienduse avamisel võimalus kopeerida spetsiaalne link.

Seda saab saata e-maili teel teisele kasutajale või otse linki jagada. Samuti saab teiste kasutajatega ka oma tasulise teenuse kasutust jagada või vahetada.

Teine kasutaja saab seejärel sinu saadetud lingiga teenusesse sisse logida ning kasutada seda samamoodi nagu sa ise. Kogu protsess on üles ehitatud aga selliselt, et teisele kasutajale sisse logimisel sinu parooli ei kuvata ning seda pole tal võimalik endal ka hiljem näha.

Ühe teenuse kasutamiseks võib linki jagada mitmeid kordi, kuid meeles peab pidama, et paljud teenusepakkujad võivad piirata ühe kontoga sisse logitud seadmete ja kasutajate  arvu.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses