Hea nipp

Selle nipiga saad lihtsa vaevaga Androidi ja Windowsi seadmete vahel teksti kopeerida

Rubriiki toetab

Mõnikord on tarvis ühes seadmes olev tekst saada teise ning sellisel juhul on maru tüütu hakata seda ümber trükkima. Kui sul on aga Androidiga telefon ning Windowsiga arvuti, saad tänu Swiftkey klaviatuurirakendusele seda oluliselt mugavalt teha.

Nimelt on Microsofti omanduses olev Swiftkey klaviatuurirakendus saanud täienduse, mis võimaldab selle vahendusel ühest seadmest teise kopeeritud teksti edastada.

Selleks, et funktsionaalsus toimiks, peab olema Androidil Swiftkey rakendus olemas vähemalt 7.9.0.5 versiooninumbriga. Arvutis peab aga olemas kas Windows 10 või 11, esimese puhul ka oktoobrikuu uuendus.

Uus funktsioon tuleb kõigepealt oma seadmetel ka sisse lülitada. Swiftkey rakenduses tuleb selleks minna seadistuste menüüsse ning vali sealt “Rikkalik sisestus” ja edasi “Lõikelaud”. Nüüd näed menüüs valikut “Lõikelaua ajaloo sünkroniseerimine”, mis tuleb sisse lülitada.

Arvutis tuleb sarnaselt telefonile minna seadete menüüsse ning “Süsteem” valiku alt otsida üles “Lõikelaud”. Selle alt tuleb sisse lülitada “Lõikelaua ajalugu” ning saadki edaspidi lihtsa vaevaga teksti ühest seadmest teise kopeerida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.