Hea nipp

Selle rakenduse abil saad oma asukoha ülitäpselt paika panna

Rubriiki toetab

Ilma kaardirakenduseta ei kujutaks tänapäeval navigeerimist enam ette. See aitab küll kenasti sihtpunkti jõuda, kuid täpsema asukoha määramisega võib hätta jääda. Siin tuleb aga appi rakendus nimega What3words, mis oskab ülitäpselt kaardil õige punkti tuvastada ning annab sellele ka unikaalse kolmesõnalise nimetuse.

Miks selline nimi?

What3words pole lihtsalt sõnakõlks. Rakenduse arendajad on jaganud kogu maailma kolme ruutmeetristeks tükkideks ning määranud igale neist unikaalse kolmesõnalise kombinatsiooni, mis jääb alati samaks. Sõnade kombinatsiooniga on seeläbi võimalik ka oma täpset asukohta väga täpselt jagada.

Iga selline kaardiruut omab ka kindlaid koordinaate, mida saab kasutada ka teiste tuntud kaardirakendustega.

Kuidas What3words töötab?

Rakendus kuvab kasutajale kaardi, kus on näha ruudustikku. Sealt on võimalik määrata oma asukoht ning vajadusel seda jagada kolme unikaalse sõna abil või koordinaatide vahendusel.

Näiteks kui tegu on mitme sissepääsuga kaubanduskeskusega, on võimalik rakenduse abil konkreetse sissepääsu asukoht määrata. Nii ei pea sõbrad-tuttavad nuputama, millise juures sa neist täpselt asud.

Samamoodi on võimalik rakenduse abil oma asukoht kindlaks määrata näiteks metsas, kus kindlate maastikumärkide kaudu pidepunkte oluliselt keerulisem määrata.

What3words võimaldab rakenduses edastada oma asukoha ka teistele kaardirakendustele, ning koordinaatide abil antud asukohta navigeerida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.