Hea nipp

Selle tööriistaga saad lihtsa vaevaga mitu pilti üheks liita

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Räägitakse, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Aga mõnikord tahaks korraga rohkem näidata kui ühte pilti ja siis tulevad appi erinevad tööriistad, millega mitut pilti üheks liita või kollaaž nendest teha. PhotoJoiner just seda võimaldabki.

Tegu on veebipõhise rakendusega, mida saab kasutada igas veebilehitseijas. Siit leiab mitmeid võimalusi: nagu juba öeldud, saab pilte omavahel kokku liita ja neist kollaaže koostada, kuid lisaks sellele on võimalik vajadusel enne ka olemasolevaid pilte töödelda ja salvestada.

Piltide liitmiseks mõeldud tööriist Stitch photos on lihtsa ja loogilise kasutajaliidesega. Siit saab valida fotode arvu, mida soovitakse kokku omavahel liita ning kas need peaksid asetsema horisontaalselt või vertikaalselt. Algset pildimaterjali saab vajadusel ka nihutada ning salvestamiseks erinevaid suurusi valida.

Collage Maker võimaldab ette antud raamidesse paigutada kuni kaheksa erinevat fotot. Kasutaja saab sarnaselt piltide liitmisel ise lõppfoto suurust määrata ning vahejoonte paksust ja värvust.

Lisaks sellele pakub PhotoJoiner võimalust ise meeme teha ja kasutada selleks kas etteantud või omatehtud fotosid.

Fototöötluse tööriista abil saab aga oma piltide heledust ja kontrasti muuta, neid erinevat moodi pöörata ning lisada olemasolevast valikust filtreid.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses