Hea nipp

Snapdrop võimaldab mugavalt faile jagada iOS ja Androidi kasutajate vahel

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Erinevad telefonitootjad on loonud oma süsteemid kiireks failide vahetuseks nende poolt pakutavate mudelite vahel. iOS-il on selleks näiteks AirDrop, aga see ei võimalda faile jagada muude tootjate telefonidega. Sellise olukorra aitab aga lahendada Snapdrop nimeline teenus.

Snapdropi puhul on tegu failiedastust pakkuva lehega ja see võimaldab infot vahetada kõigi telefonide vahel, hoolimata kas tegu on iOS või Android seadmega. Veelgi enam, faile saab saata ka erinevate seadmete vahel, olgu selleks arvuti või tahvel.

Teenuse kasutamiseks on tarvis avada koduleht Snapdrop.net seadmes kasutuses olevas veebilehitsejas. Kui see on avatud kahes omavahel suhelda soovivas seadmes, ilmuvad need mõlemad ekraanile.

Edasi saab valida kahe toimingu vahel: kui vajutada korra seadme ikoonile (toimib puuteekraanil, arvutis tuleb teha vasak hiireklikk), saab seadmest valida meelepärased failid edastuseks; kui ikooni pikalt all hoida (toimib puuteekraanil, arvutis tuleb teha parem parem hiireklikk) saab aga teisele seadmele saata sõnumi.

Snapdrop pakub olenevalt seadmest ka võimalust nende rakendust otse arvutis kasutada. Selleks on tarvis lehel olles paremalt ülevalt nurgast klikkida telefoni ikoonile.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses