Hea nipp

Telefonil pole teavitustetulukest? See rakendus aitab

Rubriiki toetab

Paljudel uuematel telefonidel ei ole enam eraldi indikaatorit, mis näitaks uute teavituste saabumist. Üks arendaja on selle vastu rohu leidnud ning teinud rakenduse, mis teavituste saabumisest pulseeriva tulukesega märku annab ja mida kõik kasutada saavad.

NotifyBuddy on saadaval Androididele Play rakenduste poes. Kui rakendust on õigesti seadistatud, näevad kasutajad uue teate saabumist värvilise tulukesena ekraani ülemises servas, seal kuhu tavaliselt ilmuvad teavituste ikoonid koduekraanil.

Kui rakendus on alla laetud, tuleb lubada sellel süsteemiüleselt teavituste lugemine. Rakendus suunab kasutaja õigesse kohta menüüs, kus valik tuleb lubada.

Edasi on tarvis välja lülitada teavituste kuvamine pimendatud ekraani korral, vastasel juhul rakendus ei toimi. Samuti on tarvis aku valikute alt välja lülitada NotifyBuddy rakenduse optimeerimine.

Kui see kõik on tehtud, võib rakenduses endale meelepäraste äppide jaoks teavitused määrata. Nime peal vajutades on võimalik igale neist ka eraldi värvitoon valida. Paremalt ülevalt seadistuste alt saab aga tulukese vilkumise intensiivsust muuta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.