Hea nipp

Testi, kas teed vahet kõrgetasemelisel ja tavakvaliteediga muusikal?

Rubriiki toetab

Paljud muusikastriimingu teenused pakuvad eriti kõrge kvaliteediga muusikat ning küsivad selle eest rohkem raha. Kui plaanid ühele neist teenusepakkujatest rohkem maksma hakata, siis enne tee läbi see test ja vaata, kas saad tava- ning Hi-Fi-kvaliteediga muusika vahest aru.

Striiminguplatvormid lubavad, et nende kallimad Premium-paketid annavad sulle parema kuulamiskogemuse tänu kvaliteetsemale helile. Esitatav muusika on sellisel juhul vähem kokku pakitud, mis võimaldab seda paremal tasemel esitada.

Reaalselt ei pruugi aga paljud kasutajad sellest vahest tegelikult arugi saada, isegi kui helikvaliteet on tõusnud. Selleks, et oma raha niisama mitte raisata, võimaldab ABX Test sul enne paketi vahetust oma kõrvaga järele proovida, kas sa ka tegelikult kõrge- ja tavakvaliteediga muusikal suudad vahet teha.

Nende kodulehel saad valida kolme erineva pikkusega testi vahel, kus tuleb kuulata ette antud lugusid. Kõige lühem neist on 5-10 minutit, pikim 15-30 minutit.

Lugude kuulamise ajal pead valima, milline neist on Hi-Fi kvaliteediga ning milline mitte. Peale testi saad teada, kas oskad ka tegelikult ühel või teisel vahet teha ja mil määral sa erinevate laulude kvaliteedivahest aru saad.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.