Hea nipp

Viis soovitust, kuidas Tinderis edukas olla

Rubriiki toetab

Jaanipäev on möödas ja sõnajalaõied leitud. Kui kõik õied said aga sinu eest korjatud, pole teha muud, kui otsida abi oma nutitelefonilt. Nagu paljud teavad, on äpp igaks elutoiminguks olemas. Kaaslase leidmine pole mingi erand ja selleks sobib loomulikult universaalne tööriist – Tinder. Siin on mõned soovitused, kuidas selles populaarses rakenduses pinnal püsida.

Täida ära bio

Sinu bio ehk profiili kirjeldus on äärmiselt oluline sinust lisainformatsiooni jagamisel. Kus sa töötad, mis koolis õppisid või mis on sinu huvialad, annavad palju juurde ning võivad potentsiaalses partneris tekitada seoseid, mis äratavad rohkem huvi. Seega, ära kõhkle täitmast profiili võimalikult täpse lisainfoga

Ühenda profiiliga Instagram

Instagrami fotod annavad hea ülevaate sellest, milline inimene sa oled ja mis elu elad. Sestap on lisainfo jagamisel ka Instagramist palju abi. Instagrami ühendamisel on lisaks veel üks pluss – see hoiab sinu profiili värskena ilma, et peaksid seda Tinderis käsitsi uuendama

Jäta fotol endast huvitav mulje

Igavaid selfisid ei viitsi mitte keegi vaadata. Huvitavad on need pildid, mis tekitavad mingi seose või äratavad huvi. Kui sulle meeldib tegeleda mingi konkreetse asjaga, lae Tinderisse endast foto seda tegemas. Sportimas, klaverit mängimas, langevarjuga hüppamas. Peaasi, et foto näitaks välja, kes sa oled. Erinevad Tinderiga seotud uuringud näitavad ka, et igavate värvidega fotod, nagu hall, must, valge või pruun äratavad palju vähem tähelepanu, kui värvilise spektriga fotod. Seega kanna värvilisemaid riideid või pildista end kirkamas keskkonnas.

Mõtle läbi esimesed sõnumid

Esmamulje on tähtis, isegi virtuaalses suhtluses. Seega mõtle, millised on esimesed sõnumid, mida oma vast leitud Tinderi partnerile saata kavatsed. Hea variant on alustada millegagi, mis on pärit tema või sinu profiilist ja millestki, mis võiks ühist huvi ja jutuainet pakkuda. Pole paha mõte saata ka mõni naljakas GIF, mis sinu huumorimeelt demonstreeriks.

Ära jaga kohe oma telefoninumbrit

Uue suhtluspartneri leidmisel võib kiiresti tekkida tunne, et oled leidnud uue ja toreda hingesugulase. Sama kiiresti, kui tunne tekib, võib see aga kaduda. Kui tundekadumine on ühepoolne, on lihtsam suhtluspartner oma Tinderist eemaldada, kui paluda tal oma telefoninumber ära unustada. Seega võiks mõni aeg toimuda suhtlus Tinderi äpis, enne kui üksteisele helistama hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.