Suured muutused Game Passiga: Microsoft tõstab hindu ja vahetab ühe paketi välja

Mircosoft tõstab Game Pass pakettide hindasid.Foto: Depositphotos

Microsoft teatas, et tõstab septembris mitme Game Passi paketi hinda ning valikusse tuuakse konsooli jaoks uus standardpakett, millega ei saa kohe ligi uusimatele Microsofti mängudele.

Game Pass Ultimate’i kuutasu kergitatakse 3 euro võrra ning paketi kuutasu tõuseb 14,99 eurolt 17,99 euro peale. Ühtlasi tõusevad ka arvutile mõeldud Game Passi hinnad. Kui varem maksis teenus 9,99 eurot kuus, siis alates novembrist tõuseb kuutasu 11,99 euro peale.

Uus standardpakett asendab praegu saadaval oleva Console Game Pass paketi, mis maksis 10,99 eurot kuus. Standardpakett maksab Ameerika Ühendriikides 14,99 dollarit kuus ning Euroopa hinda ei ole praegu teada.

Praeguse Console paketi kasutajad saavad paketti ette tellida, kuid seda maksimaalselt 13 kuud. Uued tulijad ei saa alates homsest enam Console paketti valida.

Microsoft tõstab ka konsoolidele mõeldud baaspaketi aastatellimuse hinda. Kui varem maksis Xbox Game Pass Core 12 kuuks 59,99 eurot, siis alates septembrist hakkab teenus maksma samaks perioodiks 69,99 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.