Nutikas reisimine

3 rakendust, mis on aastavahetuse reisi planeerimisel abiks

Plaanid sa veeta aastavahetuse koos sõpradega, kuid eelistad seda seekord teha väljaspool kodu või koguni koduriigist kaugemal? Siin on mõned rakendused, mis võõras kohas abikäe annavad ning õigete valikute juurde aitavad suunata.

Trover

Selle rakenduse abil saad sa välja otsida huvipakkuvad sihtkohad. Trover teeb unikaalseks see, et annab linnade kohta erinevaid kirjeldusi koos piltidega, mis on sinna üles laetud rakenduse kasutajate poolt. Info saamiseks ei pea sa ilmtingimata soovima reiside tuntud metropolidesse – Troveris on olemas info ka Eesti suurtemate linnade kohta. Saadaval on see rakendus nii iOS-i kui ka Androidi kasutajatele.

FourSquare

Kui reisi sihtkoht välja valitud, tuleb hakata meelepäraseid tegevusi planeerima. Mida teha ja parimad kohad nende tegemiseks? Siin on abimeheks FourSquare’i nimeline rakendus, mis aitab üles leida kõik huviväärsed tegevused. Kirjeldusi ja hinnanguid saavad kasutajad ise sisestada, seega saad tagasisidet otse neilt, kes ka vastavat kogemust omavad. Foursquare on saadaval nii Androidile kui iOSile.

Uber

Taksoga liiklemine ei pruugi mõnes paigas olla meeldivaim tegevus. Siin tuleb appi Uber, mis pakub mugavat ja kiiret varianti linnasiseseks liikumiseks ka sellistes kohtades, kus ühistranspordi võrgustik on liiga keeruline või hõre. Kogu asjaajamine käib sinu nutitelefoni kaudu ning tasumine on läbipaistev ja mugav – jäävad ära vaidlused ja lahkarvamused taksojuhiga. Alla saavad selle endale laadida nii Androidi kui iOSi kasutajad.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.