Nutikas reisimine

4 nippi, mis aitavad parima Airbnb majutuskoha leida ja mitte petta saada

large_airbnb_logo-33ef1bceaba29691adccab219d3a3dcf.png

Airbnb on üks populaarsemaid majutust pakkuvaid keskkondi, kuid tänu sellele leiab sealt ka pettureid. Selleks, et mitte mõne sellise otsa sattuda, tee enne korralik eeltöö ja kasuta neid Gizmodo poolt soovitatud nippe.

Liiga hea, et olla tõsi

Kuigi Airbnb jälgib ja sõelub välja petupakkumisi, ei pruugi nad alati igale poole jõuda. Seepärast tuleks liiga headena näivatesse pakkumistesse suhtuda väikese kahtlusega.

Mõnel juhul võivad petturid kasutada näiteks ajakirjadest võetud ilupilte pakkumise atraktiivsemaks muutmiseks.

Samuti on hea nipp kuulutuse tõesuses veendumiseks näiteks kaardi pealt selle asukoht järgi uurida. Kui tegu peaks olema kõrghoonega linna keskuses, aga reaalselt näitab kaart hoopis muud asukohta, tuleks sellisesse kuulutusse kahtlusega suhtuda.

Kasuta filtreid

Olenevalt reisi eesmärgist, võimaldab Airbnb valida ka filtreid. Näiteks kui reisid perega, siis kuvab keskkond selliseid majutusi, mis on teiste perede poolt häid hinnanguid saanud.

Tööreisi puhul seatakse ettepoole aga sellised omadused nagu töölaua ja wifi võrgu olemasolu.

Võta võõrustajaga ühendust

Kahtluste või küsimuste korral on soovitatav alati majutajaga ühendust võtta. Nii saad enne broneerimist asjad selgeks rääkida, ilma üllatusteta. Samuti näha võõrustaja suhtumist – kui vastused tulevad kiirelt ja on asjalikud, siis tõenäoliselt on ka kohapeal vähem probleeme, millega rinda pista.

Loe kogu infot

Esmane valik tehakse alati piltide põhjal, kuid nende lummuses on oht, et muud tähtsad detailid jäävad tähelepanuta.

Kui soovid, et majutuskohal oleksid kindlad omadused, siis tutvu kogu kuulutusega tähelepanelikult. Airbnb lisab pakkumistele ka ööbimiskoha reeglid. See on hea koht nägemaks, millised kitsendused võivad ees oodata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.