Nutikas reisimine

Emiratesi uues lennukis on virtuaalsed aknad ja rohkem tehnikavidinaid, kui mõnel kodus

Foto: Emirates Airline

Kui sa oled tüdinenud äriklassis lendamisest ja tunned, et luksust ja eesrindlikku tehnoloogiat kipub ka neis väheks jääma, siis on Emiratesil sulle häid uudiseid. Nimelt on Lähis-Ida suurimal lennukompaniil valmis saanud Boeing 777 jaoks uus sisustus, mis on tehnoloogiast pungil.

Lennukil on kokku 6 luksuslikku erakabiini, mida Emirates ise nimetab hotellitubadeks taevas. Kabiinide sisustamisel on eeskujuks võetud Mercedes Benzi luksusmudelid. Lisaks luksusele leiab neist ka mitmeid põnevaid tehnoloogilisi lahendusi – zero gravity asendiga toolid, mis vähendavad survet kehaosadele ja tekitavad kaalutu tunde; spetsiaalselt selle lennuki jaoks arendatud Bower & Wilkinsi mürasummutavad kõrvaklapid;  32-tolline televiisor 2500 kanaliga, mis on Emiratesi andmetel suurim omataoline, mis lennukitesse paigaldatud.

Lisaks sellele on aga lennuki keskel paiknevatel kabiinidel ka virtuaalsed aknad, millele kuvatakse pilt lennuki külge paigaldatud kaameratest. Ja kui kõigest sellest on veel vähe, saab reisija ise ka valgustust sättida ning õhutemperatuuri määrata. Kogu seda luksust on võimalik oma silmaga nautida läbi Emiratesi virtuaalse tuuri ühes sellises kabiinis.

Hindasid sellises kõrgtehnoloogilises külluses lendamiseks avaldatud ei ole, kuid kindlasti ei saa see odav olema. Sellest annab tunnistust ka asjaolu, et paketti kuulub sohvriga Mercedes S-klassiga sõit lennuväljalt sihtkohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.