Nutikas reisimine

Google Trips ja Maps said uued ägedad võimalused reisi planeerimiseks

Google on uuendanud populaarset Mapsi kaardirakendust ja lisanud sinna võimaluse sõprade ja tuttavatega ühiseid reisi planeerida.

Lisaks on värskendatud ka reisirakendust Trips, mis kuvab nüüd sinu reiside kohta rohkem infot.

Google Maps

Uus võimalus avaneb erinevate otsingute tegemisel. Näiteks kui otsida söögikohti, tuleb väljavalitud koha nime pikalt vajutada, misjärel see salvestatakse eraldi ekraanile ilmuvasse nimekirja.

Seejärel saab salvestatud kohtade nimekirjast teha eraldi grupi, mida teiste kasutajatega jagada. Kui grupp loodud, saavad ka teised kutsutud sinna infot edaspidi lisada.

Google Trips

Trips rakenduse kasutajad, kes on teinud lennu või hotelli broneeringu ja saanud selle kohta kinnituse oma Gmail kontole, näevad edaspidi lisainfot ka Google’i otsingus. Eraldi vaade ilmub selle jaoks siis, kui otsida näiteks reisiga sama asukohta.

Lisaks oskab Trips nüüd meelde jätta ka Google’i otsingust riike ja linnasid ning rakenduses nende kohta soovitusi jagada. Sinna ilmub eraldi potentsiaalsete reisisihtkohtade kategooria, mille alt näeb näiteks hotellide ja lendude soovitusi.

Uuendused Trips rakendusse jõuavad kasutajateni oktoobri kuu jooksul, Mapsi uusi funktsioone saavad kasutajad proovida juba praegu.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses