Nutikas reisimine

Kas brauseri privaatse režiimi kasutamisel saad lennupileteid päriselt soodsamalt?

Paljud on kuulnud jutte, et kui kuvada lennufirmade pakkumisi brauseri privaatses režiimis, võib oluliselt paremaid hindasid saada. Üldiselt kiputakse seda eitama, kuid osade kasutajate kogemustele tuginedes võib seal tõetera siiski sees olla.

Travel and Leisure reisiportaal uuris müüti ka valdkonna eksperdi Jeff Klee käest, kes kinnitas, et selliseid võtteid reisipakkujad ei kasuta.

Tema sõnul on see tõsi, et reiside hinnad võivad ajas väga kiirelt muutuda, kuid see on seotud reaalajas tehtavate broneeringutega.

Reisipakkujad saavad hinnainfo lennufirma süsteemist ning see on ühesugune kõigile. Teoreetiliselt oleks võimalik veebibrauser ka kõrgemaid hindu panna kuvama vastavalt külastustele, kuid see nõuaks oluliselt keerukama süsteemi loomist.

Quora keskkonnast võib samasuguse teemapüstituse leida, kus kasutaja on erinevate režiimidega piletihindu võrrelnud. Sealse näite puhul võib öelda, et teatud juhtudel võib privaatrežiimi kasutamine ikkagi hinnale mõju avaldada.

Kokkuvõttes on väga palju tegureid, mis võivad lennupiletite hindu mõjutada ja seda väga kiirelt. Lõplikku tõde aga privaatrežiimi kasutuse kohta pole.

Kui tahad aga kindel olla, siis võid järgmine kord lennuki pileteid soetades siiski ka privaatrežiimi katsetada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.