Nutikas reisimine

Kuidas reis nende nutivahenditega mugavamaks muuta?

Reisil olles peab teinekord mõningatest kodustest mugavustest ja nutilahendustest  loobuma. Selleks, et aga reisistressi vähendada on olemas õnneks vahendeid ja seadmeid, mis seda leevendada aitavad ning edukalt matkakotti mahuvad

Nutikas kohver

Üheks selliseks stressimaandajakas võib olla kohver ise. Paljudele tänapäeva mudelitele on lisatud mitmeid nutifunktsioone, näiteks GPS asukoha moodul. Selle kaudu saad täpselt jälgida, kus parajasti sinu kohver viibib ning näiteks lennujaamas selle oluliselt kiiremini üles leida pagasilindilt.

Akupank

Tänapäeva nutiseadmete üheks nõrgimaks lüliks on akud ja nende vastupidavus. Selle asemel, et lennujaamas paaniliselt mõnda vaba pistikupesa otsida, investeeri hoopis akupanka. Neid on saadaval erinevas suuruses, vastavalt sellele, millise seadme jaoks sa seda vajad.

Mürasummutavad kõrvaklapid

Kõrvaklapid tasuks reisile igal juhul kaasa haarata. Olenevalt mudelist ei nõua need palju ruumi ning rikastavad ajaveetmise võimalusi. Eriti hea variant on aga omada paari mürasummutavaid klappe, mille lisaks helide nautimisele saab panna ka näiteks hääletule režiimile. Nii saad nautida täielikku vaikust.

Google Chromecast

Kuna hotellide televisiooni kavad üldjuhul väga laia vaatamisvalikut ei paku või teevad seda lisaraha eest, siis on üheks võimaluseks reisile kaasa pakkida Google Chromecast. See võtab väga vähe ruumi ning ühendub enamike televiisoritega.

Nii saad kerge vaeva hotelli teleri nutikaks muuta ning sinna sisu kuvada otse oma nutiseadmest.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.