Nutikas reisimine

Nüüd saab leida soodsaimat majutuse unikaalse pildituvastussüsteemi abil

Foto: www.holidu.com

Majutust vahendavate teenusepakkujate äri on õitsemas, mida on selgelt näha selliste ettevõtete nagu AirBnb ja Booking.com edust. Taolist teenust pakkuvate vahendajate hulk on väga suur ja tihti kohtab erinevatel lehtedel samu ööbimiskohti erinevate hindadega – nende vahed võivad erineda kuni 55% ulatuses. Kuidas teada, milline neist kõige soodsamalt majutust pakub?

Selle jaoks on Saksa idufirma Holidu välja mõelnud unikaalse lahenduse. Lisaks GPS-koordinaatidele kasutab Holidu enda andmebaasi kogutud 400 miljonit fotot, mille abil nende pildituvastussüsteem erinevate ööbimiskohtade võrdlusi teostab. Samad kohad ja toad tunneb süsteem ära ka siis, kui nendest on fotod tehtud erinevate nurkade alt. Väidetavalt on sellise tuvastuse täpsus 99%.

Analüüsis kasutatakse enam kui saja partneri andmeid, mille hulgast kasutajale kuvatakse soodsamaid variante.

Otsinguid on võimalik ka kindlate kriteeriumite järgi kitsendada – näiteks otsida majutuskohti, kuhu on lubatud ka koduloomi kaasa võtta. Holidus tehtud otsingud suunavad edasi majutust pakkuvale lehele, kus on võimalik broneering lõplikult vormistada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.