Nutikas reisimine

Sonnet on justkui mobiilimast, mille saab taskusse pista ja igale poole kaasa võtta

Lähedastega suhtlemine võib reisil olla keerukas. Tasud nutiseadme abil suhtlemise eest võivad olla kõrged ning kui ette on võetud matk, siis võib levi üldse puududa. Sonnet on aga nutikas seade, mis on sisuliselt kaasaskantav mobiilimast ning see lubab reisil olles mugavalt lähedastega suhelda ning seda igas olukorras.

Mobiilimast sinu taskus

Sonneti põhiline funktsioon on see, et seade toimib justkui mobiilimastina. Telefon tuleb ühendada Sonnetiga wifi kaudu ning sama peab tegema ka isik, kellega on plaanis ühendust võtta. Seejärel on võimalik hakata omavahel suhtlema Sonneti spetsiaalse rakenduse kaudu suhtlema. Selles on võimalik saata tavalisi tekstisõnumeid ning samuti heliklippe. Soovi korral saab saata ka pilte.

Raadius on Sonnetil 5 kilomeetrit, kuid idee poolest toimib Sonnet koostöös teiste läheduses olevate Sonnetitega. Seega kui paljud inimesed kasutavad üksteise lähedal seadet, siis peaks olema võimalik ka pikemate vahemaade vahel suhelda.

Palju muud

Lisaks mobiilimastina toimimisele on Sonnet varustatud ka mitmete teiste huvitavate funktsioonidega. Näiteks on sellega võimalik telefoni laadida. Seadme küljes on 4000 mAh aku ning USB pesa, seega saab sellega enamikud nutiseadmed täis laadida. Sonnet on lisaks mainitule ka vee- ja tolmukindel, seega on seda võimalik mugavalt matkale kaasa võtta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.