Nutikas reisimine

Soovid reisil aega mängides sisustada? Paki kaasa need asjad

Reisides tekib palju neid momente, kus lennukit või bussi oodates on kuidagi vaja aeg surnuks lüüa. Sotsiaalmeedia lehitsemine võib üpris kiiresti ära tüüdata ja hea on sellele mõni muu alternatiiv leida.

Sülearvuti või mängukonsool

Kõige tähtsam asi, mida vajad on seade, millel sobivat mängu mängida. Lihtsaim variant on muidugi kasutada nutitelefoni, kuid sellel on omad miinused. Esiteks on mängude hulk ja kvaliteet limiteeritud, teiseks pead nii pidevalt aku vastupidavuse pärast muretsema.

Seepärast tasub kaaluda hoopis arvuti kaasa haaramist või näiteks mängukonsoole. Viimaste puhul on kroonimata kuningaks selles vallas Nintendo, kelle valikust leiab näiteks Switch ja 3DS mudelid. Need on suure ekraani ja piisava jõudlusega, et ka nõudlikumate mängudega hakkama saada, samas ei võta reisikotis palju ruumi.

Akupank võib õigel hetkel hädast aidata

Kindlasti ei tohiks reisile minnes unustada kaasa pakkida ka laadijat. Ja isegi kui oled seda teinud, ei pruugi alati olla kohta, kus laadimispesa mugavalt käepärast võtta on. Seega tasuks investeerida ka korralikku akupanka, mis laeb seadmeid kohast ja ajast hoolimata.

Kuna nutiseadmeid võib sul kotis olla rohkem kui üks, tasuks eelistada suurema mahutavusega akupankasid alates 10 000 mAh-st.

Hoolitse oma varustuse eest

Mängukonsoolide puhul on kasulik soetada ka eraldi ümbris või kott, milles seda hoida. See hoiab ära tahtmatud muljumised, hullemal juhul konsooli purunemise.

Lisaks sellele saad sa ka koha, kus erinevaid lisasid hoida nagu laadimiskaablid ja mängud ise.

Samuti ei tee paha ka kotti pista mõni mikrofiiber lapp, et seadme ekraan puhtana hoida.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses