Nutikas reisimine

Vähetuntud Google’i rakendus võib su järgmise reisi oluliselt mugavamaks teha

Google’i poolt on nüüdseks juba pea aasta jagu saadaval olnud reisiabimehest rakendus Google Trips. Selle eesmärk on hõlbustada meelepärase sihtkoha valiku tegemist ning organiseerida edasise reisiga seotud tegevusi. Nii saab näiteks puhkama minnes mugavalt kogu reisiga seotud infot ühes kohas hallata.

Rakenduse kasutamise eelduseks on Google teenustesse sisse logimine, selle info baasil kuvatakse juba olnud reise ja muid soovitusi.

Reisi alguses saad sa välja otsida meelepärased tegevused sihtkohas, reisil juba olles aga paika panna päevaplaane kaardil näidatud vaatamisväärsuste järgi. Samuti jagab Google Trips soovitusi kohalike söögikohtade ja transpordi võimaluste osas.

Eraldi kuvatakse reisi jaoks tehtud majutuse, lennupiletite ja autorendi broneeringuid. Gmaili kaudu tehtud toiminguid oskab rakendus automaatselt kuvada, ent neid on võimalik ka käsitsi lisada. Ka bussi- ja rongipileteid on võimalik äpis salvestada.

Kui reisi sihtkoht välja valitud, võimaldab Google Trips selle kohta käivat infot enne reisi salvestada, et seda ka ilma internetiühenduseta kasutada saaks.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.