Päeva leid

Päeva leid: Siit nimekirjast leiad just endale sobiva juhtmevaba laadija

Aina enam telefone võimaldavad akut laadida ka ilma juhtmeta, kasutades spetsiaalseid laadimisaluseid. Kui sa veel pole sellist laadijat soetanud, leiad siit kolm head varianti, mis on Amazonis saadaval.

Anker Wireless Charger

Anker on tuntud nutiseadmete lisade tootja, seega nende seadmete soetamisega ei ole altminekut vaja karta. Ankeri laadija võimaldab kuni 10 vatist kiirlaadimist ning sobib kõigile telefonidele.

Lisaks kvaliteedile on seadmel ka hea hind ning kiirematel võimalus kasutada Amazoni sooduskupongi, mis võtab letihinnast omakorda umbes 3 eurot maha.

Choetech Wireless Charger

Kui hind on esmatähtis, pakub Coetech veelgi soodsamat lahendust. Kuigi konkreetne laadija võimaldab maksimaalselt 5 vatist laadimist, sobib see hästi neile, kes laevad oma nutiseadmeid üle öö.

Kvaliteedist annab aimu soetajate arv Amazonis ning keskmine hinne, mis on 4,5 palli 5 palli skaalal.

RawPower Wireless Charging Stand

Kui sulle ei meeldib rohkem kasutada püstiseid laadijaid, siis see RawPoweri mudel on just sulle. Tegu on kvaliteetse tootjaga, kelle valikust leiab veel lisaks erinevat tüüpi lisaseadmeid ja laadijaid.

Konkreetne seade võimaldab telefoni laadida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Lisaks sellele on laadijal ka staatuse näidik.

RawPower võimaldab ka 5-10 vatist kiirlaadimist olenevalt laetavast seadmest, kui kasutada vastavat selleks sobivat seinaadapterit.

Loos olevad lingid on osa Amazon Affiliate programmist.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.