Pilveteenused

Amazoni uus teenus muudab tööasjadele ligipääsemise turvalisemaks ja lihtsamaks

Foto: Pascal Rossignol/Scanpix

Rubriiki toetab

Amazon tuli välja teenusega, mis lubab suurettevõtete töötajatel turvaliselt ja mugavalt nutitelefonist ligi pääseda ettevõtte intranetile ja muule siseinfole.

Tavaliselt sisaldab säärane protsess ühendumist VPN võrguga ning spetsiaalse rakenduse kasutamist. Amazoni WorkLink süsteem muudab olukorra aga hulga mugavamaks, lubades kasutajal kasutada oma enda lemmikbrauserit ja mis olulisem, olles nii turvaline, et ei talleta ettevõtte siseinfot isegi mitte su nutitelefoni.

WorkLink ühildub ettevõtte eksisteeriva VPN ning mobiilseadmete haldussüsteemiga. Kasutaja peab alla laadima WorkLink rakenduse ning seejärel oma igapäevases brauseris minema näiteks ettevõtte intraneti lehele. WorkLink loob turvalise ühenduse intraneti serveriga, hangib veebilehe ja kuvab ekraanile vaid veebilehe visuaalse kujutise. Ehkki kasutaja jaoks paistab kõik nii nagu peab, tagab see lahendus olukorra, kus seadmesse tegelikult ettevõtte intranetis olevad andmed ei jõua.

WorkLink võib ühendumiseks kasutada näiteks VPN ühendust AWS’i virtuaalse privaatpilve ja ettevõtte serverite vahel või kasutada otseühendust läbi AWS Direct Connect lahenduse.

Amazon WorkLink toetab kõiki tuntumaid ja populaarsemaid mobiilseadmete haldussüsteeme, seega peaks selle integreerimine oma ettevõtte süsteemidesse olema suhteliselt lihtne.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.