Pilveteenused

Bitcoini hinnaralli tõstab kaevandamiseks mõeldud pilveteenuste populaarsust

Rubriiki toetab

Krüptoraha kaevandamine oli selle algusaegadel suhteliselt lihtne. Tuli omada arvutit ning idee poolest sai igaüks endale münte kaevandada. Nüüd on aga olukord keerulisem, kuna turule on tekkinud väga võimsate arvutitega tegutsejad ning väikesed tavainimeste kodus olevad arvutid ei suuda neile konkurentsi pakkuda.

Selle valguses on aga tekkima hakanud pilveteenused, mis pakuvad enda arvutusvõimsust igaühele, et soovi korral krüptovaluutat kaevandada. Üks selline on näiteks Genesis. Tegu on pilveteenusega, mida igaüks saab kasutada, et endale krüptoraha kaevandada.

Teenus sai alguse 2013. aastal ning sellest ajast on sellest saanud maailma suurim pilvepõhine krüptoraha kaevandamise teenust pakkuv ettevõte. Loomulikult on teenus tasuline, kuid selle eeliseks on asjaolu, et iga klient saab endale osta täpselt nii palju arvutusvõimsust kui tal vaja on. Seevastu traditsiooniliselt peaks inimene endale ostma väga võimsa arvuti ning lootma, et see investeering end kunagi ära tasub.

Ettevõtte sõnul on viimasel ajal huvi teenuse vastu eriti suureks muutunud ning selle põhjuseks paistab selgelt olevat Bitcoini hiljutine hinnaralli, mis siiani peatumise märke ei näita.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.