Pilveteenused

Dropbox muutis äriklientide mugavad funktsioonid nüüd ka sulle kättesaadavaks

Foto: Dropbox

Rubriiki toetab

Dropboxi pilveteenus muutus just veel paremaks, kuna ettevõte tegi osad funktsioonid, mis seni olid vaid kättesaadavad suurte ettevõtete ärikasutajatele, kättesaadavaks ka tavakasutajatele, mõeldes eelkõige vabakutselistele töötajatele, kes stabiilselt ühe suurfirma juures ei tööta.

Üks uutest funktsioonidest on teenus nimega Showcase, mis lubab sul luua eraldi lehekülje kindlatest failidest, lisades igale failile kirjelduse ja pealkirja. Nii on hea näiteks luua oma loomingust esinduslik lehekülg, mida võimalikele uutele klientidele demonstreerida. Showcase annab ka infot selle kohta, mida ja kuidas inimesed su esinduslehel vaatavad, pakkudes nii võimalust keskenduda enam sisule, mis inimesi huvitab.

Uuenenud Professional paketi kasutajad saavad endiselt enda käsutusse ühe terabaidi jagu pilveruumi, millest kustutatud faile on võimalik 120 päeva jooksul taastada. Lisaks sellele võimaldab Dropbox nüüd Pro-taseme kasutajatel oma faile skaneerida optilise tuvastuse abil, muutes fotod ning pildid, millel on tekst, tekstifailideks.

Lisaks kõigele on võimalik faile nüüd paremini kontrollida, määrates kindlatele failidele ligi pääsemiseks salasõna või muutes faili jagamislingi peale kindla aja möödumist kasutamatuks.

Lõpetuseks on võimalik Pro kasutajatel faile oma seadmesse striimida, ilma, et oleks vaja need eelnevalt füüsiliselt kõvakettale salvestada. Nii võib kasutaja kuvada kõiki oma Dropboxi faile ja kaustu, nagu need oleksid arvuti kõvakettale salvestatud, failile klikkides aga voogedastatakse see Dropboxi serverist, mitte arvuti kõvakettalt.

Uus Pro pakett hakkab kasutajatele maksma 199 dollarit aastas.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.