Pilveteenused

Dropbox tuleb välja laiendustega, mis lubab sul faile otse veebis töödelda

Rubriiki toetab

Dropbox on toomas kasutajateni laiendusi, mis võimaldavad failidega tööd teha Dropboxi veebikeskkonnast lahkumata.

Nii on näiteks Adobe laienduse abil võimalik kiirelt fotosid töödelda või Vimeo abil videotele teksti lisada. DocuSign lubab aga mugavalt ja kiirelt PDF-faile allkirjastada.

Uued laiendused ei ole täisväärtuslikud programmid, vaid pakuvad pigem peamisi ja enamkasutatavaid funktsioone, et kiirelt failidega töötada ja tehtud muudatused kohe pilvekeskkonnas salvestada. Dropboxi eesmärgiks on vähendada kasutaja ajakulu ja lubada neil töötada rohkem ühes keskkonnas ilma, et inimene peaks avama mitut akent või käivitama mitmeid rakendusi.

Dropbox on selle funktsiooniga liikumas edasi oma eesmärgi poole muutuda ühtseks teenuseks, kus hoiustada, töödelda ning jagada faile. Varasemalt on Dropbox proovinud juurutada oma arendatud lahendusi, nagu fototöötluskeskkond Carousel, kuid nende ebaõnnestumise tõttu on firma nüüd pöördunud partnerluse poole teiste ettevõtetega, kes loovad teenuseid, mida inimesed juba kasutavad. Täpselt nagu Adobe, Vimeo või DocuSign.

Uued laiendused on kõigile kasutajatele kättesaadavad 27. novembrist. Laiendustele pääseb ligi “Open With” (ava rakendusega) menüü kaudu faili juures.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.