Pilveteenused

Eesti pilvefirma juht Amazoni uuest Rootsi andmekeskusest: ärikriitilised lahendused rõõmustavad

ADM Hostingu juht Klemens Arro.

Rubriiki toetab

Geenius kirjutas eile sellest, et Amazon avas Rootsis uue andmekeskuse. Eesti ühe juhtiva pilvefirma ADM Hostingu juhi Klemens Arro sõnul on tegemist hea uudisega, eriti just neile, kes kasutavad Eestis pilvepõhiseid ärikriitilisi lahendusi.

“Amazoni andmekeskuse avamine Stockholmis on Eesti ja ka Baltikumi pilveteenuste kasutajatele oluline positiivne muudatus, sest seni oli meie kõige lähem Amazoni andmekeskus Prantsusmaal. Uus, meist kõigest 400 km kaugusel asuv keskus, tähendab siinsete ettevõtete jaoks ennekõike senisest madalamat latentsust, mis on eriti oluline ärikriitiliste lahenduste puhul,” ütles Arro.

Ta lisas, et positiivne on ka see, et kui tavapäraselt võetakse uutes Amazoni andmekeskustes teenused järk-järgult kasutusele, siis Stockholmis on valdav enamus klientide jaoks olulisemad teenustest juba praegu olemas ning uusi teenuseid lisandub pidevalt. Lisaks märkis ta, et Rootsi andmekeskuse kasuks räägib ka kooskõla kõigi Euroopa Liidu erinevate andmekaitseregulatsioonidega.

ADM Hosting on Eesti ainus sertifitseeritud Amazon AWS partnerfirma.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.