Pilveteenused

Gmaili tulevad lähiajal laiendused, mis peaks teenuse veelgi praktilisemaks muutma

Rubriiki toetab

Google uuendab Gmaili meiliplatvormi, mille tulemusel on võimalik hakata meilihalduri juurde lisama ka liideseid, mis peaks töö tegemise märkimisväärselt kiiremaks ja mugavamaks muutma.

Google kuulutas teenuse välja möödunud nädalal toimunud Cloud Next konverentsil, lubades teenust kasutajatele hiljem sel aastal, kirjutab TechCrunch. Kui senini oli Gmaili lisafunktsioonide lisamiseks vaja paigaldada enda veebibrauserile laiendus, siis nüüd saavad kasutajad hakata lisafunktsioone paigaldama G Suite töölaua kaudu.

Näiteks on Google on tegemas koostööd mitmete raamatupidamistarkvara loojatega, et Gmailist info otse programmi saata. Näiteks kui Gmaili kasutaja saab kirja potentsiaalselt kliendilt, saab ta mugavalt info ühe klikiga enda kliendibaasi lisada ning andmed Gmaili aknas ära täita.

Ehkki juba täna on brauseriliideste näol saadaval mitmeid Gmaili lisasid, on ametlike Gmaili laienduste eeliseks nende ühekordne paigaldamine. Olles paigaldanud laienduse ühe korra, saab seda kasutada nii veebis kui ka mobiilis.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses