Pilveteenused

Google hakkab tehisintellekti abil su õigekirja kontrollima

type-1161949_1920-crop.jpg

Rubriiki toetab

Kasutaja, kelle sõrmed klaviatuuril liiga kiiresti lendavad ja kes ei hooli õigekirjast, ei pea Google Docsis dokumente vormistades enam muret tundma: värske uuendusega hakkas seal õigekirja kontrollima tehisintellekt.

Tehisintellekt oskab lahendada kergemaid grammatikavigu ja kasutajale isegi õpetada, kuidas on õige mõnda sõna või lausekonstruktsiooni kirjutada. Masinõppel põhinev grammatikakontroll jõuab Google’i G Suite testkasutajateni õige pea. Kuna süsteem on õppimisvõimeline, paraneb selle kvaliteet pidevalt ning tulevikus peaks süsteem lahendama ka keerukamaid grammatikavigu.

Lisaks nutikale grammatikakontrollile on Google Hangouts vestlused saanud nutikate vastuste funktsiooni, täpselt nagu Gmail. Süsteem jälgib vestlust ning soovitab, mida sa oma vestluskaaslasele võiksid vastata.

Kolmas G Suite uuendus puudutab turvalisust. Nimelt on G Suite turvakeskuses nüüd turvaanalüüsi tööriist, mis jälgib sinu organisatsiooni ja selle andmete turvalisust ning soovitab tegevusi, mida ette võtta, et olukorda parandada.

Selleks et turvalisust ja ka efektiivsust veelgi tõsta, võimaldab Google organisatsioonidel nüüd valida, millises pilveregioonis nende G Suite andmeid hoitakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.