Pilveteenused

Google pani Photos rakenduse kasutajatele kokku vahva aastalõpuvideo

Foto: Google

Rubriiki toetab

Aasta lõpu puhul toovad mitmed tehnoloogiafirmad välja omapäraseid uuendusi, et inimestele midagi meeldejäävat pakkuda. Facebook koostab automaatseid videoid näiteks sellest, kui mõne sõbraga on kogunenud näiteks 5 aastat Facebooki sõprust.

Google paneb enda Photos rakenduse kasutajatele kokku aga naeratuste video. Täpsemini paneb video kokku Google’i nutikas assistent, kellel on oma osa ka fotorakenduses. Et videot näha, tuleb minna Photos rakenduses olevasse “Assistant” lahtrisse ning seal peaks praeguseks olema näha video nimega “Smiles of 2017”. Kõik kasutajad seda siiski veel ei näe.

Sisuliselt on tegu lühikese videoga, milles Google’i näotuvastustehnikad on leidnud üles pildid, kus keegi peal naeratab. Seejärel paneb Google’i assistent need ritta ning taustaks mängima muusikapala. Idee poolest võib videot lihtsalt ignoreerida, kuid soovi korral on seda võimalik ka enda isiklikku galeriisse salvestada ning hiljem sõpradega jagada.

Tasub mainida, et lahendus toimib siiski vaid seadmetes, mis kasutavad Google Photos rakendust. Kui kasutaja enda fotosid seal ei hoia, siis pole Google’il loogiliselt millestki videot moodustada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.