Pilveteenused

Netflix lubab peagi kindlaid sarju PIN-koodiga kaitsta

Foto: House of Cards Facebook

Rubriiki toetab

Netflix lisab teenusesse rohkem võimalusi lapsevanematele, võimaldades näiteks seada PIN-kood kindlale telesarjale või filmile ning kuvades rakendustes rohkem sisu küpsusreitinguid.

Vanemlikud võimalused on Netflixis juba päris head. Netflix lubab vanematel näiteks seadistada lastele eraldi konto, määrates vanuse, millist sisu lastele kuvatakse.

Netflixi uuendusega saavad aga vanemad, kes oma lapsi nii väga kontrollida ei soovi, seadistada PIN-koodi vaid ühele kindlale sarjale või filmile. Seda näiteks juhul, kui saate sisu ei lähe kokku pere tõekspidamistega. Loomulikult jääb alles ka vanusepiiri reguleerimine, mis tähendab, et vanem võib määrata vanusepiiri, nii et laps näeks vaid lastele sobilikku sisu.

Funktsioon, millele pääseb ligi läbi kontosätetes oleva vanemliku kontrolli (Parental Controls) alammenüü, jõuab kasutajateni juba lähikuudel.

Teise uuendusena hakkab Netflix kuvama küpsustaset sarjade ja filmide juures paremini kui täna. Küpsustase (Maturity rating) on igale sarjale ja filmile antav tähis, mis defineerib selles oleva sisu sobivuse vanusegrupiti.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.